TŘÍKRÁLOVÉ PŘEDSTAVENÍ S JAROSLAVEM DUŠKEM

SKVĚLÝ VÁNOČNÍ DÁREK! Tradiční tříkrálové představení v Jiráskově divadle 6. ledna 2017 od 19 hodin bude tentokráte patřit Jaroslavu Duškovi a Nataše Burger. Inscenace Manželské vraždění má pod titul: souboj mezi mužem a ženou, ve kterém jde o život.

O představení napsali: 

Filmaři v divadle úspěšně vraždí manželství 
…Na Jezerce Jana Hrušínského pitvá Jan Hřebejk konec bouřlivého vztahu. Divadelní společnost Jana Hrušínského se stává svými premiérami místem setkávání kulturní a společenské smetánky. Reprízy pak přitahují četné milovníky divadla. Bývají beznadějně vyprodané…
Výkony Duška a Burgerové není možné nazvat jinak než hereckým koncertováním… Diváci se na Manželském vraždění budou krásně bavit, a přesto je kdesi v kříži postupně začne mrazit. Není ten geniální Schmittův text a Hřebejkova inscenace obrazem nás samotných? Na Jezerce umějí připravit dobré divadelní večery.
J. P. Kříž, 8. 4. 2005

Vražedná láska nerezaví 
…Jan Hřebejk sáhl v Divadle Na Jezerce po zajímavé kombinaci Jaroslava Duška a slovinské herečky Nataši Burger. Oba reprezentují civilní herectví a ač patrně disponují rozdílným naturelem, v tomto případě se pod režijním Hřebejkovým vedením ukáznili k jednotnému projevu…Manželské vraždění skýtá zábavný a poučný zážitek pro manžele po letech i pro adepty trvalejšího vztahu.
Marta Švagrová, Lidové noviny 13. 4. 2005

Vstupenky už nyní na www.cl-kultura.cz

TŘÍKRÁLOVÉ PŘEDSTAVENÍ S JAROSLAVEM DUŠKEM
Menu