Poletíme? nevynechají během jarního turné ani Českou Lípu

Pravděpodobně nebudete potřebovat ani tři písně, abyste věděli, že se kapela Poletíme? nastálo zabydlí ve vašich přehrávačích. Koncerty této osmičlenné party se vyznačují plnými sály, netradičním nástrojovým obsazením, svižnou rytmikou, vtipnými i poetickými texty a roztančeným publikem s perfektní znalostí textů písní. Poletíme?, kteří si vysloužili žánrové označení banjo punk nebo turbošansón, se opět vydali na cesty. V rámci jarní části Chce to tour! vystoupí 28. února v českolipském KD Crystal.

 

Poletíme? založil roku 2007 hudebník a uznávaný výtvarník Rudolf Brančovský. Kapela dosud vydala pět alb, právě aktuální desce Chce to hit! věnují probíhající turné.

 

Hudebníci nezaháleli ani v zimě. Těsně před vánočními svátky natočili pod vedením režisérky a herečky Barbory Polákové a Jiřího Zemana videoklip “Pojď se mnou, lásko má”. Štáb se přemisťoval mezi byty, domy a staveništi svých kamarádů i babiček, využil také majestátní interiéry zámku Slavkov nebo divočinu lomu Hády. Spolupráce dopadla skvěle, o čemž svědčí více než 170 tisíc zhlédnutí během několika týdnů.

 

YouTube: Pojď se mnou, lásko má https://youtu.be/BEpqvsaDDv0

Poletíme? nevynechají během jarního turné ani Českou Lípu
Menu