MIG 21 PODZIM 16 TOUR

Kapela MIG 21 zahajuje ve čtvrtek 6. října klubové turné Podzim 16. Během této šňůry odehraje 18 koncertů ve 14 českých a moravských městech. Turné Podzim 16 odstartuje  v Olomouci, 8. října pak bude následovat koncert v Ostravě.

Pro podzimní část turné si kapela připravila pro fanoušky jednu mimořádnou novinku a tou je  Zpěvník jejích nejoblíbenějších jedenadvaceti skladeb. Zpěvník bude k dispozici hned v několika podobách.

„Zpěvník přinášíme jak v tištěné formě, ale i ve formě webové aplikace. Ten pozoruhodný flek na pravé straně našeho plakátu není nic jiného než QR kód, který zájemcům pomůže náš zpěvník zcela zdarma stáhnout,“ dodává Jiří Macháček. 

„Aplikace bude obsahovat nejen texty s akordy či notový záznam klavírního aranžmá, ale také tzv. audionáčmuchy, poslechové návody jak písně zpívat a doprovázet se na kytaru či klavír. Vhodné pro trempy i barové klavíristy. Prostě skvělé!“ dodává Tomáš Polák.

Na webovou aplikaci se zájemci dostanou také prostřednictvím webových stránek kapely a v tištěné podobě bude zpěvník nabízen na koncertech nebo prostřednictvím e shopu. Digitální verze bude navíc obohacena o partituru mixu písní MIGu v úpravě pro velký dechový orchestr.

V Kulturním domě Crystal vystoupí Mig 21 18. listopadu a vstupenky jsou už v předprodeji na www.cl-kultura.cz 

MIG 21 PODZIM 16 TOUR
Menu