KOMPLETNÍ KVĚTNOVÝ PROGRAM

6. května v 19 hodin, Jiráskovo divadlo

HRADIŠŤAN

Skupina s uměleckým vedoucím Jiřím Pavlicou je ojedinělým tělesem s vysokou uměleckou i interpretační úrovní, nezvykle širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem, jehož silným inspiračním zdrojem byla zejména v počátcích jeho existence lidová tradice.

Vstupné 350,-Kč

 

7. května v 19 hodin, Kulturní dům Crystal

Trojkoncert

ATMO MUSIC & SEBASTIAN & PAVEL CALLTA

Hudební minifestival výrazných mladých talentů. ATMO music je hudební skupina vzniklá v roce 2012. Má dva členy: rapera přezdívaného Beef a hudebního producenta zvaného ODD. Sebastian je mladý zpěvák, který získal cenu Český slavík – ​Cena za nejstreamovanější českou skladbu v roce 2015. Pavel Callta, českolipský rodák, který v roce 2015 vydal své první album Momenty.

Vstupné 250,-Kč

10. května v 19 hodin, Jiráskovo divadlo

Keith Huff

DEŠTIVÉ DNY

Americké drama je hrou o síle přátelství a zároveň kriminálním příběhem. Dnes jsou parťáky u chicagské policie… Hrají Richard Krajčo a David Švehlík. Upozorňujeme diváky, že je v rámci představení použito hlasité střelby. Režie Janusz Klimsza.

VYPRODÁNO

 

11. května v 19 hodin, Jiráskovo divadlo - pronájem

KOMICI

Show, kterou jste ještě neviděli. Větší sranda, než čekáte! Oblíbená a originální stand up comedy. Komici s.r.o. ti nejlepší z pořadu Na stojáka. Nenechte si ujít baviče – herce a moderátora Miloše Knora, stand up komika a „tanečníka“ Lukáše Pavláska a fenomén českého internetu Rudu z Ostravy. Bude to stát za to, tak se přijďte pobavit. Vstupenky zakoupené na zrušené prosincové představení zůstávají v platnosti.

Vstupné 220,-Kč v předprodeji, 250,-Kč na místě

 

13. května v 8.30 a 10 hodin, Jiráskovo divadlo

Představení pro MŠ a 1. stupeň ZŠ

MALÁ ČARODEJNICE

Čarodějnici, o které se v této pohádce vypráví, je sto dvacet sedm let. Ve světě kouzel je to málo! Proto se naší čarodějnici říká malá čarodějnice. Režie: Janka Ryšánek Schmiedtová.

Vstupné 60,-Kč

 

13. května v 19 hodin, Jiráskovo divadlo - pronájem

Divadelní klub Jirásek slaví 90. výročí a zve na další mimořádné hostující představení.

ZÁPISKY DŮSTOJNÍKA ČERVENÉ ARMÁDY

Silně aktuální komedie ze stalinovských časů o přerodu zakřiknutého, obyčejného člověka na arogantního kariéristu neštítícího se ničeho. Dramatizace slavného polského románu Sergiusze Piaseckého v podání jednoho z nejvýznamnějších slovenských souborů Divadlo Commedia Poprad známého po celé Evropě. Hrají: M. Novák, V. Benko, D. Kubaň, M. Piekelnicka, V. Žoldáková / P. Fridmanská. Režie Vlado Benko.

Pod záštitou starostky Města Česká Lípa Mgr. Romany Žatecké.

Vstupné 100,-Kč

Divadelní klub Jirásek

 

13. května v 19 hodin, Kulturní dům Crystal Česká Lípa - pronájem

SWING FASHION SHOW

Akce pod záštitou paní starostky Romany Žatecké. Welcome drink. Moderuje Marek Leština. Hraje: Electro Swing Allstars. Program: Luxusní módní přehlídka, Pole Dance, Taneční vystoupení Swing, Dance Party. Módní přehlídku povedou profesionální modelky a MISS ČR 2015 Nikol Švantnerová. Vstupné: DRESS CODE SWING PARTY – VSTUP 130,- NO DRESS CODE – VSTUP 200,-

 

20. května v 19 hodin, Kulturní dům Crystal

V JINÉM SVĚTĚ - KARMA

Talk show záhadologa a exorcisty Milana Doležala, tentokráte na téma: Karma, etický přírodní zákon příčiny a následku.

Vstupné 80,-Kč

 

VÍT PŘÍKASKÝ

„BARVY MÉHO SVĚTA“

2.5. – 30.5.2016

Vernisáž 2.5.2016 od 17 hodin

Galerie De´ja vue – 1. patro KD Crystal

 

Připravujeme: 25.6. Městské slavnosti Města Česká Lípa

KOMPLETNÍ KVĚTNOVÝ PROGRAM
Menu