KOMPLETNÍ LISTOPADOVÝ PROGRAM

1. listopadu v 19 hodin, U bílýho černocha

Cestovatelský klub U bílýho černocha

LAPONSKEM NA LYŽÍCH I PĚŠKY

Multimediální cestovatelská přednáška Pavly Bičíkové o letním a zimním putování s batohem na zádech drsnou švédskou divočinou za polárním kruhem – Laponskem.

Předprodej vstupenek v klubu U bílýho černocha

 

4. listopadu ve 20 hodin, Kulturní dům Crystal

Koncert, na který jsme dlouho čekali:

MANDRAGE

Všechny kočky tour part II.

Vstupné 300,-Kč

 

11. listopadu ve 20 hodin, Kulturní dům Crystal

ARAKAIN

Kombinace Arakain x Dymytry na metalové fanoušky zkrátka funguje, a tak se i během letošního podzimu mohou těšit na pokračování tohoto úspěšného spojení.

Vstupné 399,-Kč

 

12. listopadu v 19 hodin, Jiráskovo divadlo - pronájem

A. Saramonowicz

TESTOSTERON

Divadlo Point Prostějov – Muži o ženách a také sami o sobě v drsné komedii, která si ani na svatební hostině nebere servítky. Sedm chlapů, sedm povah, sedm nátur, sedm rozdílných hladin testosteronu a představení, které před třemi lety vyprodalo divadlo. Pořádá DK Jirásek v rámci oslav 90. narozenin souboru. Přístupné od 15 let.

Vstupné 140,-Kč

 

14. listopadu v 19 hodin, Jiráskovo divadlo

MANŽELSKÝ ČTYŘÚHELNÍK

Manželé Juklovi jsou dlouholetými přáteli manželů Tupých. Květa a Růžena pracují ve stejné mateřské školce, Míra a Radim jsou inženýry ve stejném výrobním podniku. Hrají: Dana Homolová, Martin Kraus, Michaela Badinková a Daniel Rous.

Vstupné 290,-Kč

 

16. listopadu v 19 hodin, Kulturní dům Crystal

Cestopisná přednáška

V RÁJI, KDE VLÁDNE DÉŠŤ

Skvělý vypravěč a cestovatel Tomáš Mařas zavede diváky na Faerské ostrovy, o kterých se hovoří jako o posledním ráji. Ostrovy leží v severním Atlantickém oceánu v půlce cesty mezi Norskem a Islandem. Prší tu více než 280 dnů v roce, ovcí tu je více než obyvatel a potomci Vikingů a velrybářů jsou stále závislí na přízni chladného oceánu. Přesto osmnáct ostrovů nabízí nádhernou panenskou přírodu, stovky domků s typicky zatravněnou střechou a především přátelské obyvatele.

Vstupné 80,-Kč

 

16. listopadu ve 20 hodin, U bílýho černocha

Koncert podzimu

PERIPHERAL VISION / CANADA

Spolehlivě čerstvé, nevypočitatelné a obohacující. Žánry jsou překonány a hranice rozbité. Periferní vidění dává jazzové kopance do zadku těm, kteří to potřebují. Periferní vidění je jedním z nejvíce vzrušujících a inovativních jazzových kvartetů, které se v poslední době objevily na mezinárodní jazzové scéně.

Předprodej vstupenek v klubu U bílýho černocha

 

18. listopadu v 19 hodin, Kulturní dům Crystal

MIG 21: PODZIM 16 TOUR

Jiří Macháček se svou skupinou uvádí fantastický mejdan!

Vstupné 290,-Kč

 

19. listopadu v 10.30 hodin, Jiráskovo divadlo - pronájem

MICHAL K SNÍDANI

Zábavné a poučné představení zároveň! Michal dětem servíruje legrační pokrmy, bavit se budou určitě i rodiče! Napadá Vás něco zábavného, když se řekne česká kuchyně, nějaký pokrm, že ne? Tak mnoho jich "ochutnáte" právě od Michala, co třeba jablíčko v županu, máte to rádi!! Tak na tohle jablíčko a jak mu to sluší právě v županu, jakou bude mít barvu a zda s kapucí nebo bez a na mnoho dalších se už nyní můžete těšit právě na představení Michal k snídani.

Vstupné 179,- a 189,-Kč

 

19. listopadu v 19 hodin, Jiráskovo divadlo

JAKUB SMOLÍK - TURNÉ 2016 BEST OF

Koncert Jakuba Smolíka, pop-country zpěváka, který v roce 2003 získal Českého slavíka jako skokan roku, na divadelních prknech se skupinou Zlatí paroháči.

Vstupné 250,-Kč

 

21. listopadu ve 20 hodin, U bílýho černocha

Original modern jazz     

OTTO HEJNIC TRIO

Jejich skladby mají imaginaci a vyzrálý rukopis a především neopakovatelnou atmosféru. Jde skutečně o výjimečný počin v česko-slovenském jazzu.

Předprodej vstupenek v klubu U bílýho černocha

 

22. listopadu ve 20 hodin, U bílýho černocha

THE HILLS MOVER / BELGIE         

Neofolkový projekt The Hills Mover, za nímž se skrývá " pouze"  Grégoire Fray.  Má na kontě další tří skladbové EP, které se stalo následovníkem předchozího počinu "Dead Notes" .Novinka se jmenuje "Winter Shades" a pokusí se vás zasáhnout akustickou kytarou, vzdálenými vlnami synťáků, svíjejícím se klarinetem i zasněnými vokály.

Předprodej vstupenek v klubu U bílýho černocha

 

23. listopadu v 19 hodin, Kulturní dům Crystal

PARTIČKA

Ondřej Sokol, Michal Suchánek, Igor Chmela, Richard Genzer, Daniel Dangl a Marián Čurko v nejpopulárnější improvizační show.

Vstupné 430,-Kč

 

25. listopadu ve 21 hodin, U bílýho černocha

Elektrofolk ze Západních Karpat

LISTOLET

Skupina se ráda hlásí ke svým kořenům v Západních Karpatech, od počátku je však usazená v Brně, moravské alternativní líhni. Od svého nadějného eponymního debutu z roku 2012, ve kterém se střetává vliv zlínského folkrocku a brněnské alternativy, se nyní skupina posouvá ještě dál v hledání vlastní cesty.

Předprodej vstupenek v klubu U bílýho černocha

 

26. listopadu v 12 hodin, náměstí

Vánoce Česká Lípa 2016

SLAVNOSTNÍ ROZSVÍCENÍ NOVÉHO VÁNOČNÍHO STROMU

Vánoční program příspěvkových organizací a škol, koncerty skupin: Flám, Poutníci, Pegas, Trio Consonanza, Českolipský dětský sbor, Jazzová farma a Ondřej Ruml…

Po celý den velký vánoční jarmark. Slavnostní rozsvícení v 18 hodin.

Vstupné zdarma

 

2. prosince v 19 hodin, Kulturní dům Crystal

Travesti show Kočky 2016

PLNOU PAROU VZAD!!!

Mejdan plný hitů 80. a 90. let. Kočky hravé, dravé a skvělé.

Vstupné 190,-Kč

 

6. prosince v 19 hodin, Jiráskovo divadlo

Hánusz Miró

SMOLÍKOVI

Představení s písničkami na motivy kultovního maďarského animovaného seriálu, určené pro diváky od sedmi do sto sedmi let. V hlavních rolích Eva Holubová a Bob Klepl. Dále hrají: Jana Stryková, Václav Jílek nebo Jan Meduna. Režie Miroslav Hanuš.

VYPRODÁNO

 

7. prosince v 19 hodin, Kulturní dům Crystal

V JINÉM SVĚTĚ – VÁNOČNÍ ČAROVÁNÍ

Záhadolog Milan Doležal poodhaluje tajemství v magickém čase. Jaká kouzla a věštění se používala za časů našich babiček?

Vstupné 80,-Kč

 

Připravujeme: 15.12. Vánoční salón Fešáků

KOMPLETNÍ LISTOPADOVÝ PROGRAM
Menu