KOMPLETNÍ KVĚTNOVÝ PROGRAM

2. května v 19.30 hodin, U bílýho černocha

URBEX

Přednáška

 

5. května v 15 hodin, Jiráskovo divadlo

Pohádkový muzikál

O ŠÍPKOVÉ RŮŽENCE

V jedné zemi za devatero horami a devatero řekami se v království krále Ctirada narodí princezna Růženka. Přizvané sudičky dají Růžence do vínku moudrost, krásu a štěstí. Ale sudička, která nebyla pozvána, vyřkne nad Růženkou zlou kletbu. Podaří se princi Janovi a jeho sluhovi Jakubovi zrušit neblahou věštbu a princeznu Růženku od kletby osvobodit? Vždyť přece láska ta všechno překoná, láska je silnější než zlo.

Vstupné 80,-Kč

 

17. května ve 20 hodin - U bílýho černocha

ESTER KOČIČKOVÁ

 

25. května ve 20 hodin - U bílýho černocha

ŠKOLA ROCKU U BÍLÝHO ČERNOCHA

 

31. května ve 20 hodin - U bílýho černocha

GWYN ASHTON - BLUESROCKOVÁ ONE MAN SHOW / GB

 

1. června v 15 hodin, letiště Česká Lípa

Nový hudební festival

LETIŠTĚ 2018

Skupiny No name (22 hodin), Čechomor (19 hodin), Mirai (17 hodin) a Los Chuperos (15 hodin) zvou na první velký letní mejdan na mimořádném místě českolipském letišti.

Vstupné 390,-Kč v předprodeji, 400,-Kč v den akce.

 

1. a 2. června, Jiráskovo divadlo - pronájem

50 LET DIVADELNÍHO KLUBU MLADÝCH

Studentský divadelní soubor si dovoluje pozvat širokou diváckou obec na oslavu svých kulatin. Během dvou dnů bude nabídnuto pět inscenací, které budu cele v režii DKM. V pátek v 8.15 a v 10 hodin uvidí ti nejmenší ze základních a mateřských škol reprízu pohádky Kocourek Modroočko, ve večerních hodinách (19 hodin) commedii del´arte – Carla Goldoniho Treperendy. V sobotu v 16 hodin nově nastudované scénické pásmo na motivy Wolkrovy Balady o námořníkovi, v 17,30 Kennedyho děti Roberta Patricka a celý minifestiválek slavnostně zakončí ve 20 hodin hudební koncert, kde zazní melodie z divadelních her. Pořádá Divadelní klub mladých (kulturní ŠUM z.s. Česká Lípa)

 

3. června v 17 hodin, ZUŠ Česká Lípa - pronájem

Českolipský pěvecký sbor pořádá

ZPÍVEJME SI PRO RADOST!

Již po osmé vystoupení dětského sboru Pueri canori pod názvem „Zpívejme si pro radost!

Vstupné 20,-Kč

 

 

8. června v 19 hodin, Jiráskovo divadlo

TCHÝNĚ NA ZABITÍ

Ani sama smrt nezabrání tchýním prudit a montovat se do života svým mladým. Po úžasném Manželském čtyřúhelníku napsal Jakub Zindulka pro Fanny agenturu novou a opět skvělou hru. Je o vtazích mezi tchýní a zetěm, snachou a tchýní, mezi matkou a dcerou, synem a matkou, mezi mladými manžely a konečně a hlavně mezi tchýněmi samotnými. Hrají: Lucie Zedníčková, Dana Homolová, Anna Kulovaná a Martin Kraus.

Vstupné 250,-Kč

 

Připravujeme: 23.6. Městské slavnosti

KOMPLETNÍ KVĚTNOVÝ PROGRAM
Menu