Galerii v Centru textilního tisku zaplní výtvarná díla

TRANSFORMACE, to je název výstavy, kterou bude od 8. června hostit galerie v Centru textilního tisku v České Lípě. Výstava bude prezentovat výtvarná díla skupiny čtyř pražských umělců, která si říká S.M.R.T. Autoři, Sylwia Hacieja, Monika Grabowská, Radana Vrbová a Tiziano Marasco, se řídí mottem: "Naše tvorba je rozdílná, ale v rozdílech nacházíme spojení" Zda na tomto mottu opravdu něco je, se budou moci návštěvníci přesvědčit až do 29. srpna, právě do toho termínu bude výstava v prostorách galerie instalována.

Výstavě samotné bude v neděli 7. června od 14 hodin předcházet vernisáž, která se uskuteční venku, v prostoru mezi Centrem textilního tisku a hradem Lipý. O hudební doprovod se postarají učitelé ZUŠ Česká Lípa. 

„Výstavy jsou dalším střípkem do pestré kulturní mozaiky, kterou se díky rozvolňovaní vládních opatření snažíme opět skládat dohromady. Výstavy, které jsme měli na letošní jaro naplánované jsme bohužel nemohli uskutečnit, jsem proto ráda, že už můžeme opět galerii v 1. patře CTT zaplnit krásnými výtvarnými díly.“ doplňuje ředitelka příspěvkové organizace Kultura Česká Lípa, Tereza Vraná.

7. června ve 14 hodin

Vernisáž mezi hradem a CTT

TRANSFORMACE

 

8. června – 29. srpna, Centrum textilního tisku - galerie v 1. patře

Výstava výtvarného umění

TRANSFORMACE

Vstupné 20,- Kč

 

Galerii v Centru textilního tisku zaplní výtvarná díla
Menu