41. ČESKOLIPSKÝ DIVADELNÍ PODZIM 2017

2. – 14. 10. 2017 | Jiráskovo divadlo

Českolipský divadelní podzim je tradiční divadelní přehlídka v České Lípě, kterou pořádá Divadelní klub Jirásek z České Lípy.

V programu se můžete těšit na Divadlo Petra Bezruče z Ostravy, proslulý novocirkusový soubor Cirk La Putyka, inspirativní a hravé Divadlo Športniky, čestné hosty přehlídky herečku Vlastu Chramostovou a kameramana Stanislava Milotu, zajímavé inscenace z programu národní přehlídky amatérského činoherního divadla a Jiráskova Hronova, na premiéru nové inscenace pořádajícího souboru DK Jirásek, na výstavu ve foyer divadla, představení pro děti i studenty a na šest magických divadelních dní. 

Program představení pro veřejnost naleznete v kalendáři akcí Kultury Česká Lípa na říjen (http://www.clvstupenka.cz/ceska-lipa/list).

Kompletní program naleznete na stránkách přehlídky www.cldp.cz (http://www.cldp.cz/program-cdp/)

Na přehlídku je možné zakoupit “Nepřenosnou permanentku na Hlavní program” v hodnotě 480,- Kč. Tato vstupenka platí na všechny akce v rámci Hlavního programu 41. ČDP 2017. Pro držitele „Nepřenosné permanentky na Hlavní program” je na všechna představení rezervována 4. a 5. řada v hledišti Jiráskova divadla a její majitel ušetří více jak 40 % z celkové částky za nákup jednotlivých vstupenek samostatně. „Nepřenosné permanentky na Hlavní program” jsou v prodeji jak v pokladně KD Crystal, tak v pokladně Jiráskova divadla v omezeném počtu 60 ks.

41. ČESKOLIPSKÝ DIVADELNÍ PODZIM 2017
Menu