40. ČESKOLIPSKÝ DIVADELNÍ PODZIM

Českolipský divadelní podzim je tradiční divadelní přehlídka v České Lípě, kterou pořádá Divadelní klub Jirásek z České Lípy.

V hlavním programu se můžete těšit na nejzajímavější inscenace z programu národní přehlídky amatérského činoherního divadla a Jiráskova Hronova, na premiéru nové inscenace pořádajícího souboru DK Jirásek, na hudební kabaret Kašpárka v rohlíku pro děti i dospělé a naexkluzivního hosta – v České Lípě se poprvé představí tzv. nový cirkus. Přehlídka dále nabízí výstavu ve foyer divadla, dětská představení pro školy i veřejnost či sobotní divadelní dílnu.

Program představení pro veřejnost naleznete v kalendáři akcí Kultury Česká Lípa na říjen http://www.cl-kultura.cz/kalendar-akci/2016-10 

Kompletní program naleznete na stránkách přehlídky www.cldp.cz (aktivní odkaz na stránky: http://www.cldp.cz/program-cdp/

Na přehlídku je možné zakoupit nepřenosnou „Vstupenku na celou přehlídku” v hodnotě 480 Kč. Tato vstupenka platí na všechny akce v rámci hlavního programu 40. ČDP 2016, tedy na všechny akce ČDP v kalendáři akcí Kultury Česká Lípa na říjen. Pro držitele „Vstupenky na celou přehlídku” je na všechna představení rezervována 4. řada v hledišti Jiráskova divadla a její majitel ušetří více jak 50 % z celkové částky za nákup jednotlivých vstupenek samostatně. „Vstupenky na celou přehlídku” jsou v prodeji jak v pokladně KD Crystal, tak v pokladně Jiráskova divadla.

40. ČESKOLIPSKÝ DIVADELNÍ PODZIM
Menu