Vojtěch Dyk & B-Side Band, bandleader Josef Buchta – 10 let Beat ve swingu

Vojtěch Dyk & B-Side Band, bandleader Josef Buchta – 10 let Beat ve swingu
Datum a čas: 19.11.2019 - 19:00
Vstupné: 1000.00 Kč

Vojtěch Dyk & B-Side Band chystají k oslavám kromě koncertů s JFO i speciální festivalový a klubový program.
 

Před deseti lety mnozí nevěřili v ambiciózní cíle brněnského B-Side Bandu bandleadra Josefa Buchty. Dnes jsou společně s Vojtěchem Dykem headlinery festivalů, vyprodávají haly, společně boří nepsaná pravidla tradičního big bandu a míří za hranice. Než tak učiní, rozhodli se připomenout českému publiku, ale i sobě, jak začínali a kde jsou dnes. Program, sestavený z nejúspěšnějších hitů uplynulé dekády, kapela představí 19. listopadu od 19 hodin v KD Crystal v České Lípě, ve spolupráci s agenturou BUJOART.

 

„Člověk by nevěřil, že to spolu vydržíme bok po boku 10 let. Že kromě koncertování se z nás stanou přátelé, co dohromady prodají statisíce vstupenek a naplní stovky hal a sálů,“ říká Josef Buchta, bandleader B-Side Bandu. „Nový program bude skvělý. Na své si přijdou jak ti, co jsou nám věrní od samého počátku, tak ti, kteří se do energie koncertů zamilovali v poslední době.“

 

Během koncertu s podtitulem "10 let Beat ve Swingu" zazní swingové aranže, se kterými kdysi vtrhli jako vítr na tuzemskou hudební scénu, i originální písně z dřívějších tour. Zlatým hřebem bude sada současných tanečních songů, které všichni fanoušci dobře znají. Na pódiu návštěvníci navíc uvidí originální projekce vtipně mapující průběh společné životní dekády.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK OD 19. srpna 2019 od 15 hodin v pokladně KD Crystal a nebo na www.cl-kultura.cz 

 

Menu