SBOROVNA

SBOROVNA
Datum a čas: 13.03.2018 - 19:00
Vstupné: 280.00 Kč

Vyjádření pořádající agentury Marcus:

Z důvodu turné pana Trávníčka po Německu, Rakousku a Švýcarsku s Popelkou, jsme nuceni představení SBOROVNA  31.10. PŘELOŽIT NA NÁHRADNÍ TERMÍN 13.3.2018. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti nebo je lze vrátit zpět v pokladně KD Crystal Po-Pá 15.00 - 18.00 hodin, popř. v kanceláři KD Crystal v 1. patře.

Děkujeme za pochopení.

 

Sborovna je původní česká komedie, která řeší problematiku učňovské mládeže prostřednictvím učitelského sboru. Je to nemilosrdná mozaika celé naší společnosti, která nejen pobaví, ale přinutí divákase zamyslet v čem to vlastně žijeme. Autor nás zavedl do sborovny učitelského sboru v odb. zemědělském učilišti. Zde se učitelé snaží zvládnout naprosto nezvladatelné žáky, neboť padly všechny morální a etické hodnoty. Současná učňovská mládež, je sice plná vulgarismů, ale ani učitelský sbor není ideální. Ředitel je zkorumpovaný flegmatik, sborovnou vládne cynismus...

Žák Pivoňka a jeho finančně silní rodiče, ovšem školu téměř rozvrátí. Na scéně se objevuje nová zástupkyně ředitele, kterou rodiče podplatí a ta dosáhne toho, že dosavadní zástupkyni ředitel propustí.

Dojde k malé smněšné stávce učitelského sboru, ale pomůžou jim žáci, kteří si na mobil natočí sexuální htátky ředitele a jeho nové zástupkyně.

Žák Pivoňka ovšem zůstává a život ve škole běží.

Autor ovšem varuje: Pozor! Pivoňků bude čím dál víc.

A to je i cíl autora.Varovat slušné a vzdělané lidi před stupiditou a drzostí a mocí peněz.

Přínosem pro diváka bude jeho uvědomění si, že všechno tohle vidí denně kolem sebe, ale nic s tím nikdo neudělá.

 

režie: Pavel Trávníček

hrají: Pavel Trávníček, Luboš XAVER Veselý/ Zdenek Havlas, Petra Jindrová, Uršula Kluková, Kateřina Kornová, Hana Tunová, Monika Trávníčková.

 

Pronájem

 

Menu