​​​​​​​Květy & B4 (Všudybud na kusy)

​​​​​​​Květy & B4 (Všudybud na kusy)
Datum a čas: 06.06.2020 - 19:00
Vstupné: 150.00 Kč

Květy

Květy jsou stálice mezi stálicemi. Brázdí koncertní pódia již od počátku tisíciletí a cestou několikrát měnila své složení, zvuk a přístup k tvorbě. Momentálně kapela semknutá okolo výrazného autora Martina Kyšperského inklinuje k hudbě s prvky elektronické hudby, ale v jejich repertoáru mají své místo hity z let předešlých, třeba My děti ze stanice Bullerbyn.

Kapela není v našich končinách žádným nováčkem. Na festivalu Všudybud se v minulosti již představili a Českou Lípu několikrát navštívili i s koncertem v bývalém klubu Progres.

 

B4

Novoborští B4 jsou stálicí na hudební scéně nejen regionální, ale i té celorepublikové. Na svém kontě mají 7 alb a tím posledním, Plastová okna, se jim podařilo dosáhnout na cenu Vinyla, což je pro ně a celou regionální scénu významným počinem.

Po úpravách skladeb The Plastic People of the Universe kapela přišla s autorskou deskou reflektující současnou situaci života zde u nás v Sudetech. Čekejte poslechovou polohu elektronických podkladů a deklamovaného přednesu.

 

www.vsudybud.cz

Menu