Archiv jazyků (41. ČDP/HP)

Archiv jazyků (41. ČDP/HP)
Datum a čas: 13.10.2017 - 19:00
Vstupné: 120.00 Kč

Něžná hra oceněná postupem na Jiráskův Hronov o jazycích, komunikaci, lásce a neschopnosti najít společnou řeč.

 

Divadlo poPUD v Hlavním programu 41. Českolipského divadelního podzimu

 

Inteligentní komedie o jazykovědci, který se zabývá vymírajícími jazyky a přitom není schopen sám komunikovat se svojí ženou a nejbližším okolím. Mistrně vybalancovaná sentimentální love story a ironická, až allenovsky laděná hříčka ze života jazykovědců.

 

PoPUD je malé divadlo se zhruba desítkou členů, bez stálé scény a s komorními inscenacemi na repertoáru. Před 7 lety se odštěpilo od studentského souboru při Fakultě soc. studií MU a s Archivem jazyků zaznamenalo prvně celorepublikový úspěch.

 

Divadlo poPUD, Brno | 90 min. | 120 Kč | komedie | J. Cho

premiéra: 23. 2. 2017 | režie, překlad: J. Petrů | hrají: P. Studeník, N. Perlová, Z. Petrů, I. Urbánková, R. VIdo, J. Černík, D. Kurečková

 

Cca 20 minut po konci večerního představení následuje v salónku divadle diskuze se souborem.

 

Na přehlídku je možné zakoupit “Nepřenosnou permanentku na Hlavní program” v hodnotě 480 Kč. Tato vstupenka platí na všechny akce v rámci Hlavního programu 41. ČDP 2017. Pro držitele „Nepřenosné permanentky na Hlavní program” je na všechna představení rezervována 4. a 5. řada v hledišti Jiráskova divadla a její majitel ušetří více jak 40 % z celkové částky za nákup jednotlivých vstupenek samostatně. „Nepřenosné permanentky na Hlavní program” jsou v prodeji jak v pokladně KD Crystal, tak v pokladně Jiráskova divadla v omezeném počtu 60 ks.

 

HP – Hlavní program

Menu